Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem to jedna z form spędzenia tego wyjątkowego dnia, a raczej nocy. Często uważamy, iż to w jakim sposób spędzimy ten wieczór zaważy na tym, jaki będzie nasz cały nadchodzący rok. Dlatego też najczęściej chcemy, żeby sylwestrowa noc była wyjątkowa i spędzona w szampańskim nastroju. Z całą pewnością sceneria tej nocy ma duże znaczenie dla powodzenia tego wieczoru. Morski klimat nadaje się wręcz idealnie na sylwestrowe szaleństwo. Szum morskich fal sprawi, że czas stanie w miejscu, a zima nabierze innego wymiaru.

Oczywiście nie jesteśmy skazani tylko na nasze Morze Bałtyckie, ale także na te cieplejsze wody opływające brzegi Egiptu, Tunezji, Barbados, Francji, Seszeli i wiele, wiele innych. Jeśli marzy Ci się sylwester na plaży, w dzisiejszych czasach jest to realne. Wystarczy jeśli znajdziesz odpowiednią ofertę biura podróży i jesteś w stanie zapłacić za tą wyprawę ok. 6000 złotych, to marzenie jest jak najbardziej do spełnienia. Sylwester w bikini jest nierealny w Polsce, więc warto zaszaleć i wybrać się na tropikalne wyspy. Nie ulega wątpliwości, iż poczujesz się jak w raju...

Dla mniej zamożnych pozostaje opcja spędzenia sylwestra nad naszym polskim Bałtykiem. Do najczęściej odwiedzanych miast nadmorskich należą: Sopot, Gdańsk, Jastarnia, Łeba, Kołobrzeg, Międzyzdroje i wiele innych. Tutaj masz do wyboru pensjonaty, hotele oraz farmy SPA, które różnią się między sobą standardem jaki posiada dany obiekt. Na pewno kameralny klimat odnajdziesz w mniejszym pensjonacie, niż w dużym hotelu. Organizatorzy zapewniają najczęściej zabawę na balach sylwestrowych. Na pewno warto Nowy Rok przywitać na plaży, słysząc szum morza. Natomiast farmy SPA oferują już ekskluzywną formę zabawy, za którą adekwatnie zapłacimy. Oprócz zabawy sylwestrowej i noclegów, cena zazwyczaj zawiera pakiety odnowy biologicznej.

Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji, konkursów z nagrodami, muzykę na żywo, no i bufety zawierający kuchnie świata. Wszystkie te szczegóły mają zapewnić wszystkim gościom zabawę na najwyższym poziomie do białego rana. Można zamiast balu zostać w pokoju i spędzić romantyczny sylwester tylko we dwoje. Taki wieczór to propozycja dla par, które nigdy się ze sobą nie nudzą lub tych, które chcą nacieszyć się sobą w tą wyjątkową noc. W takiej sytuacji warto również stworzyć odpowiedni nastrój, np. udekorować pokój świecami, płatkami róż a w tle powinna rozbrzmiewa wasza ulubiona muzyka.

Większe nadmorskie miejscowości oferują także zabawę na świeżym powietrzu przy muzyce i fajerwerkach. Jeśli chcesz czuć się anonimowo i tłumnie spędzić sylwestra to taka forma zabawy będzie idealna. Również indywidualnie możecie spędzić tę noc na plaży w ciepłych ubraniach i z kubkiem gorącej herbaty lub grzanego wina. Piasek, szum fal, rozciągająca się biel na pewno stworzą niepowtarzalny klimat. Sylwester nad morzem to niezapomniane chwile, których doświadczyć można tylko w tę jedną, jedyną noc w roku... noc sylwestrową!